?

Log in

No account? Create an account

Коропець

 О шостій годині ранку навіть примітивний краєвид здається неповторним..У нашому випадку,я впевнений, краєвид був би чудовим і у вечірніх променях сонця. Легенький туман над Дністром,насичені,ще не випалені сонцем кольори,щебетання та цвіркотіння і ранкова свіжість.Ех,доброго ранку,Україно,ми починаємо свій новий день!
4. Коропець (20)
КоропецьCollapse )

Копичинці

 Копичинці лежать на берегах р.Нічлави та її приток- Стрілки й Крутилова(Нічлавки) і являються одним з найменших міст України. Належать Копичинці до Гусятинського району Тернопілля.
Поселення відоме з друг. пол. XIV ст. як Копачин(Копичин). Наприкінці того ж  XIV ст.  Копачин отримав статус містечка. У 1564 р. поселення отримало магдебурзьке право. Свою ж назву поселення отримало у 1615 р., коли його купила як частину маєтку родина Копичинців(?).
 Багато інформації про історію містечка можна знайти тут.
2. Копичинці (5)
КопичинціCollapse )
6. Мельники (11)
 "Холодний Яр" Ю.Горліс-Горського та "Чорний ворон.Залишенець" Шкляра-от що було поштовхом приїхати сюди. Справді зацікавило,надихнуло,зародилося бажання хоча б поверхнево побачити згадані у книгах місця. Якщо не проникнутись конкретно,вдосталь нагулявшись,то хоча б трішки відчути атмосферу цих країв.
 Вдалося. Частково вдалося..
Холодний ЯрCollapse )
Ото колись вже я про це місто звітував. Можна тутечки поглянути. Здебільшого там представлені відомі об*єкти облцентру. Та це й не дивно-куди біжиш,приїхавши у місто вперше? Звичайно ж до найвідомішого та найпомітнішого,так би мовити-"попсового". А вже коли находишся-наблудишся,а часом лише при наступному-наступному візиті, можна собі дозволити поблукати закомарками,бічними вуличками,а згодом-навіть дворами й під*їздами..
6. Івано-Франківськ (72)
Так,це був мій черговий візит у Франківськ. Зазвичай він слугував перевалочним пунктом,- коли часу надто немає,а якщо і є,то я вже надто втомлений та перенасичений враженнями від попередніх пунктів,тож беру каву і просто гуляю чи відсиджуюсь на лавочках. Цього разу було трішки інакше.Так,мене ще "тримало" від попереднього дня (проведеного на Буковині) ,а попереду було ще декілька цікавих місць, але ж на вулиці був глибокий ранок-маршрутки ще не курсують,тож... О 5.10 я вже оглядав цікавинки міста.
Розка-ЖИCollapse )

Мошни

Так,тут є декілька цікавих об*єктів: колишня Еллінська школа (1901р.),давній сільський клуб (1918р.),волосна управа,будівлі земської лікарні,а особливо-дерев*яний витвір архітектора Городецького... Так,є на що поглянути.Правда ані однісінького із перелічених об*єктів я ,на жаль,не побачив.Причина банальна,причина не нова та вельми актуальна при більшості мандрівочок. Брак часу! Останній (див. "передостанній","можливо останній") автобус їде у наступний потрібний(здебільшого кінцевий на цей день) пункт призначення через 20 (30-40хв.) і ви (я) ну просто НІЯК не встигаєте побачити те,що ХОЧЕТЬСЯ. І тому я в таких випадках задовільняюсь тим,що оглядаю об*єкти які МОЖНА оглянути.Це також цікаво. Вітаємо у Мошнах, волосному центрі Черкаського повіту (19ст.).
13. Мошни (6)
МошниCollapse )

Івано-Франкове, воно ж Янів

 Янів заснував 1611 р. шляхтич Ян Свожовський, виконуючи вказівку монарха (королівське с.Залісся знаходилося поряд). Тепер про це нагадує встановлена на будинку місцевої селищної ради меморіальна таблиця. В той час уже функціонував альтернативний торговий шлях на Краків через Яворів, минаючи Перемишль.Саме ця альтернатива й сприяла розвитку малих міст. Того ж 1611р. Янів отримав магдебурзьке право.
4. Івано-Франкове (1)
ЯнівCollapse )

Адамівка + бонус

 От що можна цікавого та нетипового побачити,коли часу обмаль,а ще потрібно подолати добрячий шмат дороги? І враховуємо те,що в разі невиконання графіку-повний "зальот" із перспективою ночівлі хтозна-де та потрапляння додому невідомо коли. За таких умов,побачити щось ТАКЕ практично неможливо. Маючи в запасі декілька годин(так,це багато,якщо омріяне поряд) та невідомий розклад руху транспорту,таки зважуюсь-хоч в одне із запланованих місць,але я таки потраплю... Що з того вийшло? Частково "пшик", трішечки "шик", а в загальному- нормально!
9. Зіньків (2)
* * *Collapse )
 За версією львівського історика Ігоря Мицька, Пліснесько - ймовірне місце правління князя Олега  та місце народження київської княгині Ольги.
О,так потрібно починати статтю,щоб максимально привернути до неї увагу. А далі-лиєш водичку(у переносному значенні,звичайно ж). А в загальному-писатиму про монастир,розташований у долині серед лісів біля с. Підгірці Бродівського району на Львівщині. Вище монастиря лежить відоме городище Пліснесько - залишки стародавнього міста, згаданого в Літописі Руському під 1188 р., а також у Слові о полку Ігоревім.
4. Пліснесько (12)-1
монастирCollapse )
4. Горохів (9)-1
Горохів - місто районного підпорядкування, центр Горохівського району. Розташований на берегах р. Липи (басейн Дніпра). Одне з найстародавніших поселень. На його території виявлені залишки городища часів Київської Русі. В 1450 р. грамотою польсько-литовського короля Казимира IV Ягеллончика Горохів з навколишніми селами був відданий у власність Олізару Шиловичу за заслуги у Свидригайла, волинського князя.
ГорохівCollapse )

Дежавю..

 Ну це ,к*рва,дежавю якесь... Так,часу останнім часом(сорі за тавтологію) зовсім обмаль,та все ж..Іноді хочеться щось-таки і написати-для людей чи й для себе,забувши проблеми та різні дурниці,а тут-вуаля,заходжу я на свій photo2blog,щоб фоточки з Флікр завантажити,заходжу-та не заходиться. І так само й через день і два і п*ять.. А виявляється,що photo2blog вже "ку-ку"! Кінець так би мовити кар*єри.
 Ітого. Ітого! І.. то хто вже вирішив це питання(ні,не проблему,бо це не є справжня проблема  у житті) і яким чином-поділіться ідеями).
6a00d8341c5dea53ef017d428cba82970c-800wi

Tags:

 О так,заплановане я виконаю-це вже знав напевне,зійшовши з маршрутки "Звенигородка-Умань". Залишився останній пункт,звідси-додому. Часу вдосталь,сил-не зовсім,об*єктів небагато,харчів-немає. Все непогано,шукаю короткий шлях до садиби Шувалових.Я у Тальному.
18. Тальне (7)ТальнеCollapse )
Почнемо з початку,а саме: Хоростків - найбільше промислове місто Гусятинського району Тернопільської області. Центр міської ради.Стоп! Йдемо далі: площа 9,51 км², населення-бл.6880чол. Зрозуміло,мегаполісом тут і не тхне..А нам і не потрібно,-чим менша територія,тим легше зорієнтуватись та знайти потрібне!
26. Хоростків (11)
ХоростківCollapse )

Profile

риська
neo7777vitaha
Віталій Ільницький

Latest Month

вересень 2019
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Tags

Розроблено LiveJournal.com