Віталій Ільницький (neo7777vitaha) wrote,
Віталій Ільницький
neo7777vitaha

Київ.Революція.Грудень 2013

 Майдан...Євромайдан...Все почалося ще у листопаді 2013-го(я саме був у Макіївці),коли певна особа за один день зуміла вкрай розчарувати сотні...тисячі...мільйони людей..Та це був лише початок..

Вперше до революційного Києва я приїхав на початку грудня-люди ще були шоковані жорстоким розгоном та побиттям,який реалізував "хтось" силами спецпідрозділу "Беркут"..
Київ.Майдан

Монумент Незалежності

З часом психіка людини загартовується-тоді ще ми цього не знали,не знали майбутніх подій,тому всі були в шоці від дій "правоохоронців",які так завзято лупцювали всіх і кожного,тягали по бруківці,копали ногами..тоді ще ми не знали майбутніх подій..
Готель "Україна" та барикада на Інститутській

 Хто б міг подумати що протести проти непідписання угоди з ЄС перейдуть у справжні воєнні дії,у боротьбу за честь,за гідність,за життя...
"Юлі-волю!" (я проти цього плакату на конструкції)

Барикада на Інститутській.Одна з перших,станом на грудень 2013-го

Міст служить непоганою оглядовою площадкою

 Не розумів,не розумію і НЕ ХОЧУ розуміти людей,які могли спокійнісінько в час боротьби ходити на роботу,займатись своїми справами,планувати якийсь відпочинок чи "зависати" в клубах.Мій мозок не сприймає такої позиції-байдужої,пасивної,егоїстичної...
Бочки

Вариться куліш...

Постійно потрібно помішувати-щоб не пригорав

 Атмосфера на цей час була піднесена,можна навіть сказати виставково-концертно-карнавальна:люди фотографували всіх і все,перший шок від подій відступив,більшість заспокоїлась.Навколо все завішено національними прапорами та лозунгами..
В черзі за пропаром...

Пять хвилин-і ти справжній патріот!

 Релігія на майдані відіграє не останню роль.
Каплиця

Своєрідна "стіна памяті"

 Поселились ми в Жовтневому палаці.Одразу ж зрозуміли-до хорошої дисципліни і управління прибувшими активістами тут ще дуже далеко - "сотники","десятники" та інші "уповноважені" реально в дитинстві не награлись у "войнушки",тепер наганяли втрачене...
Активіст на барикаді

Пункт обігріву на Хрещатику

Остаточно розчарувався у "керівництві" коли почали видаватись ідіотські настанови та поради.Одразу ж відокремився і сам визначав свою потрібність у тому чи іншому місці).
"Огорожа"

Польова кухня

На Майдані досить багато "нахлібників"-приходять з Антимайдану поїсти-попити,бомжі пакують цілі пакети та глибоченні кишені,звичайно,"халявний" харч приманює з усіх закутків столиці(як я дізнався з часом-і не лише столиці)..
Поки що він "зверюка!"

Перші шини на Майдані."Мирні шини"- для барикад а не вогню

То тут то там варять-ріжуть-наливають-накидають..

Я вважав мінусом таке доброчинне і необмежене часом/кількістю годування-поїння контингенту,який через 10хвилин з дурнувато-обкуреним сміхом та виразом лиця "звалює" в Маріїнський,та кому було казати-"лідерам" потрібна була масовка,для картинки,для статистики,для власної гордості,її забезпечували частково таким чином.
Фотокор

Фото

Активісти

 Наслухавшись "страшилок" від "пятидесятників"(так я прозвав "правлячу еліту"-"сотників" та "десятників"),щоб нікуди ні на крок самому бо но-но:крадуть,бють і провокують,вирішив піти у Маріїнський,поглянути чи й справді там бідолашних людей лише гречкою годують.
Ряд польових кухонь у Маріїнському

Прихильники ПР і ПРезидента

І таки переконався-справді,на "перше"-гречка,на "друге"-гречка,а на десерт..-ГРЕЧКА!Хоча безкоштовна гречка також непогано смакує).
І знову гречка

Інтервю беруть в одного з координаторів Антимайдану

Звичайно ж мене там не побили,хоч і поглядали підозріло-що це за  провокатор швендяє туди-сюди без символіки ПР,не кричить "Витя наш президент!",ще й знімає все і всіх.А контингент там таки не надто доброзичливий і не надто тверезий..
Під прапорами України і ПР

Під прапорами України та Криму

Постояв ще,подивився як організованими групами мітингувальників "запускають" в "огорожу" з сценою у центрі,на якій надривалась чи то Ротару чи то фонограма(швидше за все-другий варіант).Схема така:"голос зверху"-а сейчас заходит Севастополь,-колона організовується,"передовий" підносить табличку "Севастополь"-огорожу частково розсувають правоохоронці випускаючи з "площі" певну кількість людей,"Севастополь" заходить,не забуваючи при цьому радісно посміхатись,махати прапорцями і кричати лозунги(хоч 5 хвилин назад їм було реально по.. до навколишньої обстановки).
Це не "тітушки",це Антимайдан

 "Тітушки" тусувались окремими групами у парку.
Військові намети "Спільної справи" на Хрещатику

Ялинка і монумент

Повернувся на Майдан де вже очікували виступ "трьох" з подальшим планом дій.План був....правда не знаю чи це був план дій..
Майдан Незалежності.Віче

Лідери на будинку профспілок

У повітрі розносилась ейфорія та запах їжі.Другий фактор подразнював нюхові рецептори змушуючи тим самим відволікатись від полумяних промов до чогось більш земного.
На роздачі..їжі)

А цього я не схвалюю..аж ніяк!

Віче

На сцені з підтримкою виступали сенатори Маккейн і Мерфі."Америка з нами"-думали люди,скоро переможемо-Європа і США введуть санкції,"той" схаменеться і всі будуть щасливі...Як виявилось багато щасливими вже не стануть..ніколи...
Епічно

"Слава Україні! Героям слава!"  чулося звідусіль.Чомусь замість того щоб чергувати вночі на барикадах вирішив ще з кількома активістами відправитись на охорону виборчої дільниці.Саме відбувались перевибори у проблемних округах.
Перші каски на Майдані.Притягують увагу

Акуратно припорошити сніжком-от і весь рецепт!

При шикуванні ще раз переконався у "високому професіоналізмі" "пятидесятників"- бл.25 активістів вони намагались вишикувати у строй на протязі 1,5 год і з "енної" їм це таки вдалося!
Фото з моста

Панорама Майдану

Не хочу бути лише критиком,з позитиву і плюсів- бажання та оптимізм людей,дружність,стриманість.Але признаюсь чесно-я почав розчаровуватись..Ні-ні,не в ідеях,не в прагненнях,не в людях..я почав розчаровуватись у методах досягнення мети.. Починалось щось типу "на одного Івана-три пана"..
Фото

Своєрідний іменний мур

Дровинки-цеглинки з назвами населених пунктів.Знайшов свій..

 Люди після віче порозходились хто куди-хто гуляв містом,а хто й додому поїхав.Конкретного плану запропоновано не було.Багато приїжджих розчарувались у такій "стратегії вичікування"(нагадаю-це була лише середина грудня).Можливо тоді це було правильно-чекати,а можливо це чекання і призвело до страшних наслідків.Не мені судити...
Кий,Щек,Хорив та Либідь-ще ті патріоти-бендерівці!)

Ранок наступного дня

На дільниці ми мали не допустити "занос-винос" будь яких бумаг після закриття дільниці.Стояти потрібно було всю ніч.Обіцяли підтримувати чаєм-канапками(холодно ж,мороз) та зігрівати вогнем біля бочок..Було все трохи не так.
"Наметовий Хрещатик"

Багато прапорів-одна з відмінностей першого місяця революції

І знову "сніданокобідвечеря"

Виборча дільниця знаходилась у якійсь бібліотеці,поряд ні туалету,ні звичайно ж бочок для обігріву ну і звичайно ж ніякого чаю..Я змовчав про бутерброди?Це вже не важливо.
Один з...

"Офіси" чиновників і "того"

 Коли через три години до нас ніхто навіть не вийшов з дільниці з словами підтримки чи стаканом гарячого чаю(а конкретно кого я маю на увазі-депутата Мохника,теперішнього міністра і його помічників,-вони були всередині),коли першою нас там "прийняла" міліція,вважаючи нас провокаторами(ми реально нічим не відрізнялись від тітушок- дехто був у касках,чоботах..),коли до нас не прибуло ніякої підмоги після дзвінка "старшому",-до дільниці підійшла група "осіб у спортивному одязі"-наших опонентів,коли хлопці почали бігати хто знає куди на заправки щоб сходити в туалет,коли нас пожалів старенький дідусь-сходив додому і приніс нам термос гарячої кави та печиво(пейте ребята,ви ж замерзли),коли ми побачили що комісія ще навіть і не почала підрахунок бюлетенів,коли я остаточно переконався у тому,що на нас всім по.. я просто забрав свого товариша,"послав" сотника і ми пішли на метро..
Фото

Один з мінусів Майдану-гори сміття навколо

Без слів

Зранку дізнався що хлопці стояли під тією дільницею до самого ранку-ніяких провокацій не було,а в обід оголосили попередні результати виборів-на "нашій" дільниці "свободівець" програв.Всі закричали про суттєві порушення і фальсифікації.Звичайно ж,а ми наївні думали що вплинемо на результати стоячи ніч на морозі..Все вирішувалось всередині.за чашкою капучіно..
Екс-голова КМДА

І що тут зайве?

Переглядаючи фото аж здивувався-а це випадково не циганська меншина десь у Франції мітингує?Ні,це наші,-майбутні європейці!

А люди,а люди навколо-усміхнені,радісні,сповнені оптимізму і надії..Люди заряджали енергією і позитивом,люди чекали...
Фото

Вхід у підземку

Вхід у підземку-2

Наші люди це просто диво.Вони можуть бути байдужими,вони можуть бути пасивними,вони можуть бути лінивими,але при потребі у них виростають крила!
Тут був Ленін..

 Отож перше знайомство з революційним Києвом підходило до завершення-потрібно було повертатись.Активних дій не планувалось,медики давали інтервю та неспішно прогулювались Хрещатиком,козаки позували,постукували в барабан і курили,люди жували бутерброди,пили чай та фотографували всіх і все..
Медики

Козаки

"Обігрівач"

Не думав що прийдеться знову повертатись сюди..і не раз...
Дівчина з чаєм

Фото
Tags: Київ, різне
Subscribe

 • Млинів: садиба і не тільки

  Не зважаючи на те, що Млинів уперше згадується на поч. XVI ст., люди в цих краях мешкали віддавна. Один з районів містечка – Муравиця…

 • Маєток у Качанівці. Ч.2

  Про рід Тарновських існує чимало легенд, але як історичний факт встановлено, що Качанівка була одним з перших маєтків, котрий відмовився від…

 • Унтервальден / Підгайчики

  Унтервальден - давня німецька колонія в Галичині, зараз землі колонії є частиною с. Підгайчики, у Золочівському районі Львівської обл. Утворена…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments