Віталій Ільницький (neo7777vitaha) wrote,
Віталій Ільницький
neo7777vitaha

Трускавець. Осіннє

 Давно це було і ...недавно. Ще в ті часи,коли люди сиділи один біля одного,гуляли групками,обіймались при зустрічі та чхали,не боячись бути поміщеними після цього в ізолятор. Давно це було і зовсім недавно,- всього-то у 2019-му. Золотий жовтень. До COVIDна осінь.
8. Трускавець (106)
@&^
8. Трускавець (2)
)%$*
8. Трускавець (8)
 Про Трускавець,а саме про історію містечка, його пам*ятки, сучасне життя і бла-бла-бла вже якось писав,отут ,тож сьогодні просто проггулянка,без інформаційного навантаження.
!&*(
8. Трускавець (9)
+_*(*
8. Трускавець (11)
 Так,похід в дельфінарій в першу чергу ми завдячуємо нашим малюкам,- це було для них. І хоча одній було здебільшого байдуже (головне аби мама поряд була), а інший втомився вже через 25-30хв.шоу та почав відверто нудитись,та все ж, в результаті всі залишились задоволені. Навіть дельфіни.
W$%*
8. Трускавець (19)
LU*&^v
8. Трускавець (22)
 Містечка такого типу-коли є купа скверів,парків та відпочинкових куточків завжди "плюсуються",а особливо восени,коли ця осінь- ідеально - карантинна: тепла, різнобарвна, розмірена. З шурхотом листя та легенькою меланхолією у повітрі.
DE3@G
8. Трускавець (28)
Nbf65
8. Трускавець (29)
(87%dE
8. Трускавець (30)
 Одне із стрьомних завдань - знайти місце для паркування,поближче до центру. Усі цього прагнуть,тож ажіотаж( а особливо у вихідний день)- ой-йой! Та,успішно впоравшись із цим квестом, переходимо на новий рівень,- оминання туристичних яток із мінімальною втратою для гаманців)).
a}}(*&
8. Трускавець (32)
gG&6
8. Трускавець (33)
>/<mH
8. Трускавець (35)
 Атмосфера відпочинку просто таки витає над жителями та гостями ( а над ними-то особливо) : плавним, безшумним опаданням листя,променями осіннього сонця,музичними нотами та монотонним гоміном все тих же людей.
Tr^%N
8. Трускавець (41)
!!&hvF
8. Трускавець (49)
;:Ly&
8. Трускавець (50)
 Хтось гасає на велосипедах чи самокатах,хтось сидить на лавочці,спостерігаючи та думу-думаючи,хтось годує білок чи качок. Кожному своє. А скільки ж,курва,втупилося у свої гаджети, сидячи-стоячи-ходячи та зовсім не помічаючи краси навколишньої (ок,можливо це все майбутні підприємці-бізнесмени-торгові менеджери та акціонери,а я так їх..).
GHcF
8. Трускавець (55)
Q~_0=-
8. Трускавець (56)
|\|;Ne
8. Трускавець (69)
 Щодо архітектури,-та будь ласка,якщо краса природня втомила око,то відправляйтеся знову поближче центру. Старенькі дерев*яні вілли викличуть захват навіть у найвибагливіших поціновувачів! А оце коли ти ще собі спацеруєш із запашною кавою, не поспішаючи, маючи в запасі купу часу,-то взагалі кайф.
VSSh
8. Трускавець (70)
#2@8
8. Трускавець (74)
Oi(8G
8. Трускавець (86)
 Так,повторююся- в такі містечка потрібно навідуватись восени( хто приїде сюди в інший період року-думаю не надто згрішить))!
А може це просто тому,що я не люблю мерзнути в руки (як це зазвичай буває взимку) чи відчувати дискомфорт від надмірної сонячної уваги (літня тема)?
"'"""''''''!
8. Трускавець (91)
567Nb
8. Трускавець (93)
)(89#d
8. Трускавець (98)
...Це, скажу вам під кінець,
Не курорт, а казка.
Тож скоріш у Трускавець
Приїздіть, будь ласка!
               Л.Федоров
SSd1$
8. Трускавець (99)
{p9U^&
8. Трускавець (100)
NHgdu3
8. Трускавець (103)
777!@
8. Трускавець (104)
00(Vvd
8. Трускавець (105)
end//.
8. Трускавець (107)
Tags: #d, Львівщина, Трускавець, архітектура, мандрівки
Subscribe

 • Млинів: садиба і не тільки

  Не зважаючи на те, що Млинів уперше згадується на поч. XVI ст., люди в цих краях мешкали віддавна. Один з районів містечка – Муравиця…

 • Маєток у Качанівці. Ч.2

  Про рід Тарновських існує чимало легенд, але як історичний факт встановлено, що Качанівка була одним з перших маєтків, котрий відмовився від…

 • Унтервальден / Підгайчики

  Унтервальден - давня німецька колонія в Галичині, зараз землі колонії є частиною с. Підгайчики, у Золочівському районі Львівської обл. Утворена…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments