Віталій Ільницький (neo7777vitaha) wrote,
Віталій Ільницький
neo7777vitaha

Звітуємо-2020

 Хороша новина: 2020-ий нарешті закінчується! Він був нелегким,непередбачуваним та досить своєрідним(о,ця своєрідність може стати вже скоро звичною).
Погана новина: 2020-ий скоро закінчується! Якщо вірити усім вангуванням,попередженням,прогнозам та застереженням,то неважко здогадатися,що наступний рік буде ще важчим,неочікуванішим ,витратнішим та гнітючішим.
Новина: 2020-ий підходить до свого кінця. Ми живі-здорові,без боргів та кредитів, у своїй країні під дахом своєї оселі. Отже,-все гаразд.
_DSC0598
Ніжин. Пам*ятник огірку
1
Ічня. Воскресенська церква (1806-1810рр.)
2
 Стабільна тенденція до щорічного зниження поїздочок так і залишилась незмінною,-цього року їх було нууу геть небагато. Це ми звичайно компенсовували виїздами на водойми та у ліс,але...
А починалося все так обіцяюче. На початку року вдалося втілити один із запланованих давно маршрутів- на Чернігівщину,та побачити чудові садиби.
Качанівка. Палацово-парковий комплекс
3
Парафіївка. Цукровий завод Тарновського ( 1846-1852рр.)
4
Прилуки. Театр Бродського / будинок культури ( кін.19ст.-поч.20ст.)
5
 Надалі відвідували знайомі вже нам місцини.Тепер їх відкривали для себе наші дітлахи (ну,напевне більше один із них,так як другій в такому віці ще байдуже на архітектуру,-їй аби полянка з травичкою була!).
Сокиринці. Палац Галагана (1825-1831рр.)
6
Густиня. Свято-Троїцький монастир ( 1614-1844рр.)
7
Урочище Прийма. Грот Прийма
8
Рябчик шаховий ("дикий тюльпан") біля с.Надітичі
9
 Разів 6-7 побував у Львові,-здебільшого з робочим візитом,та все ж кожного разу знаходив трохи вільного часу,аби поблукати вуличками цього чудового міста.
Облюбували нову атракцію-їздити у Жовкву,аби посмакувати кавою. Дуже вже тут затишно та спокійно,та й дітлахів можна "вигуляти",не боячись загубити їх у натовпі.
Крехів. Церква Св.Параскеви (друг.пол.17ст.)
10
Підкамінь. Панорама з видом на останець
11
Кам*янка-Бузька. Вулиця
18
Буськ. Синагога (1842-1843рр.)
19
 Влітку,особливо в спекотні вихідні,відвідували озеро в с.Соловичі (на Волині),-досить непогана заміна Шацьким озерам, якщо у вас обмаль часу. Тут за день можна справитись-накупатись і повернутись додому.
Лопатин. Вілла Ігнація Жака
16
Броди. Фортечні мури з порталом
17
Воля-Висоцька. Пам*ятник-обеліск "Мертва петля"
12
 Перший робочий рік на новому місці виявився не таким вже й страшним,правда у відпустці я так і не встиг побувати (швидше-не хотів),тож вільного часу хотілося б побільше. Вихідних не завжди вистачало.
Рава-Руська. Монастир та школа домініканок (1886р.)
13
Потелич. Церква Св.Духа (1502р.)
14
Жовква. Адмінбудівля (1900р.)
15
Соловичі. Сосни
20
 На початку року було у планах "добити" обласні центри України. Зараз оглядаючись на цей пункт гірко посміхаюсь та.. переношу його на 2021-ий рік).
Львів. Пл.Ринок
25
Тартаків. Палац Лянцкоронських-Урбанських (кін.19ст.)
29
Славсько. Панорама
21
Бубнище. Скелі Довбуша
22
 Як не дивно,але суттєвої "ломки" та дискомфорту через відсутність "дальняків" не відчував,-напевне дітлахи не давали,а може...
Пустомити. Палац (19ст.)
23
Оброшине. Палац архиєпископів ( 1730р.)
24
Жовква. Ратуша (1932р.)
26
 Чи планував щось конкретне на наступний рік? Жартуєте! З таким калейдоскопом (карантин-відміна-локдаун-простій-робота-нокдаун і т.п.) не надто виникає бажання щось конкретно розплановувати,аби потім не надто розчаровуватись при обломі. Краще спонтанно.
Берестечко. Вілла
27
Пляшева. Пам*ятник полеглим козакам та селянам-повстанцям
28
Сокаль. Синагога (1762р.?)
30
 Щодо побажань.. звичайно ж здоров*я (так, цьогоріч у батлі "COVID vs DONBAS" перемогу здобув таки перший),звичайно ж миру, такого довгоочікуваного та бажаного,звичайно ж стабільності та впевненості у дні завтрашньому (і тут я вкотре задумуюсь над переформатуванням блогу із туристичного- в політичний. Реально-є що писати!). Цінуймо те що маємо,оскільки дуже багато хто не в змозі мати й половини,живімо для себе,водночас турбуючись про рідних та близьких. Не витрачайтесь на зайве (людей,інформацію,захоплення),оскільки воно піде,забравши із собою частинку вас,яку ви вклали у нього..
Угринів. Костел Св.Катерини (кін.18ст.-поч.19ст.)
31
Володимир-Волинський. Свято-Успенський кафедральний собор та будинок з дзвіницею
32
Свитазів. Будівля,яка мала бути храмом
33
 Шануймося! З новим нас,2021-им!
Ільковичі. Млин
34
 Стенятин. Каплиця-усипальня родини Жукевичів (кін.18ст.?)
35
Tags: мандрівки, різне
Subscribe

 • Млинів: садиба і не тільки

  Не зважаючи на те, що Млинів уперше згадується на поч. XVI ст., люди в цих краях мешкали віддавна. Один з районів містечка – Муравиця…

 • Маєток у Качанівці. Ч.2

  Про рід Тарновських існує чимало легенд, але як історичний факт встановлено, що Качанівка була одним з перших маєтків, котрий відмовився від…

 • Унтервальден / Підгайчики

  Унтервальден - давня німецька колонія в Галичині, зараз землі колонії є частиною с. Підгайчики, у Золочівському районі Львівської обл. Утворена…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments