Віталій Ільницький (neo7777vitaha) wrote,
Віталій Ільницький
neo7777vitaha

Прилуки. Ч.2: Денно

 Взяти хостел було хорошим рішенням- дешевше аніж квартира та й до автостанції ближче ( а мені вранці туди). Правда прийшлося взяти таксі,- туди з місця мого знаходження вже нічого не відправлялося,але як вияснилось згодом(я ще передзвонив на декілька номерів,за яким пропонували квартиру на добу-дві)- до будь-якої з квартир теж прийшлося б викликати таксі. Така от в мене паскудна локація!
5. Прилуки (71)
Доречі, хостел досить таки непоганий + недорогий + у номері був лиш я, тож прийнявши душ та повечерявши я й узагалі кайфанув,- зробив собі кави та з книжкою(брав із собою) заліз під одіяльце. Чудово,саме те що потрібно після насиченого дня та перед насиченим днем!
АС: схема
5. Прилуки (49)
АС: графік
5. Прилуки (50)
 Також до номера можна замовити їжу (на кухні записаний номер тел.),- домашню,смачнющу та знову ж таки- недорогу! Рекомендую. І вибір є.
Мій хостел
5. Прилуки (51)
Мій хостел-2
5. Прилуки (52)
Храми
5. Прилуки (54)
 Оглянувши чужі фотозвіти аж тепер зрозумів,-мало часу я присвятив прогулянкам вуличками Прилук. Потрібно було вмикати режим "турбо",а я лайтово сновигав,втративши можливість помилуватись цікавими екземплярами міської забудови. А їхати повторно, лише заради них-занадто...
Затишна алей-ка
5. Прилуки (55)
Затишна алей-ка-2
5. Прилуки (57)
В очікуванні гідного слухача
5. Прилуки (58)
 Будівля театру Бродського – один із основних символів міста. Нині у театрі розташовано Будинок культури, тож саме тут відбуваються основні мистецькі заходи. Театр почали будувати ще напр. 19 ст. Кошти для цього надали міщанин Бродський і директор заводу з виготовлення цегли Штонда. Вони планували звести першу у Прилуках професійну сцену. Однак задумане не здійснили повністю – меценатам забракло грошей для закінчення проекту. Тому будівлю завершили лише 1930 р. Прилуцький Будинок культури входить до десятки найкращих за акустикою на території України,а сама будівля має оригінальний архітектурний стиль. На площі перед театром 2008 р. встановили пам’ятник відомому українському акторові кіно і театру Миколі Яковченку, який народився у Прилуках.
Танк. ( відомий з ч.1)
5. Прилуки (59)
Стара забудова
5. Прилуки (61)
Добудова? Фе!
5. Прилуки (65)
 На наступний день виявилось,що не така вже й критична відстань від місця мого поселення (мікрорайон Військове містечко №12) до центру міста,тож я вирішив прогулятись (це вже після приїзду з пунктів "Х" / "У",в які я навідувався з самого ранку).
Житловий будинок (1927р.)
5. Прилуки (66)
Будівля
5. Прилуки (62)
ЗОШ № 14
5. Прилуки (63)
 Прилуки в епоху СРСР були важливим стратегічним пунктом: тут  базувався 184-й важкобомбардировочний авіаполк, на озброєнні якого були 19 стратегічних бомбардувальників Ту-160, здатних нести ядерну зброю. Після розпаду СРСР вісім літаків були передані РФ, а 11 знищені за участю американських фахівців ( б@*ь!!!)
На пл.Театральній
5. Прилуки (67)
Площа Театральна
5. Прилуки (68)
"Театр Бродського" / будинок культури (кін.19ст.-поч.20ст)
5. Прилуки (77)
Тильна сторона довгобуду
5. Прилуки (75)
Домінанта площі. Фасад
5. Прилуки (74)
Прилуцький флот
5. Прилуки (76)
ЖБК (1928р.)
5. Прилуки (69)
 Зустрічаю в мережі купу записів про містечко із всоте перекопійованими словами : "За свою чудову архітектуру Прилуки отримали прізвисько «українського Парижу». Цікаво,а парижани називають своє місто "гігантськими Прилуками"?
Реально,це- ТУПО!
Декорований серцями
5. Прилуки (72)
Будівля ЗОШ №7 (ліцей №7?)
5. Прилуки (78)
У дворі ЗОШ №7
5. Прилуки (80)
 Шкода,дуже багато цікавеньких-стареньких будиночків знаходиться не в найкращому стані.Ні,я не про те,щоб їх "зашили" у пластик-пінопласт-х.з. що,але облуплені фасади це також не комільфо.
Цікавенький "конструктор"
5. Прилуки (79)
Житлова забудова
5. Прилуки (81)
Житлова забудова-2
5. Прилуки (82)
 Звідси зручно добиратись у такі цікавенькі місця як Сокиринці та Густиня.
Житлова забудова-3
5. Прилуки (83)
Житлова забудова-4
5. Прилуки (85)
Ім’я твоє так пахне сінокісно –
Прилуки! – я прилучений до лук,
До річки Удай, до твоєї пісні…
Прилуки…
Ніжний спомин - кожний звук!
З ім’ям твоїм римуються розлуки,
І потягів досвітні перестуки,
І луки, покраплена роса.
Ім’я твоє – мов ноти-семизвуки,
Які вітри несуть у небеса.
                             С.О.Шевченко
Військове містечко №12
5. Прилуки (86)
Військове містечко №12-2
5. Прилуки (87)
Військове містечко №12-3
5. Прилуки (88)
Tags: Прилуки, Чернігівщина, архітектура, мандрівки, памятники
Subscribe

 • Млинів: садиба і не тільки

  Не зважаючи на те, що Млинів уперше згадується на поч. XVI ст., люди в цих краях мешкали віддавна. Один з районів містечка – Муравиця…

 • Маєток у Качанівці. Ч.2

  Про рід Тарновських існує чимало легенд, але як історичний факт встановлено, що Качанівка була одним з перших маєтків, котрий відмовився від…

 • Унтервальден / Підгайчики

  Унтервальден - давня німецька колонія в Галичині, зараз землі колонії є частиною с. Підгайчики, у Золочівському районі Львівської обл. Утворена…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments