Віталій Ільницький (neo7777vitaha) wrote,
Віталій Ільницький
neo7777vitaha

Єгипет 2012: Частина 4-Каїр

Ну, "Каїр"-це надто голосно сказано,так як самого міста ми звичайно не вивчали,а просто "плили за течією",тобто сприймали добровільно-примусово те,що пропонував екскурсовод.І вам на огляд пропоную те ж саме.

Коротко про саму поїздку-час у дорозі-7год в одну сторону(вимотує!),вартість в оператора 90у.о.,ми ж її взяли за 50у.о.Поїхали!


Шалений водій за кермом після 5-ти годинної поїздки нагадував наркомана при ломці-він вкручувався на сидінні,закидав руки за голову,давив на газ,короче,склалось враження(може й не хибне),що хлопчина щось прийняв...Слава Богу доїхали добре,далі-людне місто з суцільними пробками,в яких ми "зависли" десь на 1,5год і нарешті -перша наша зупинка-Каїрський національний музей.
Каїрський національний музей.Головний вхід

тішився я не довго ,так як фотоапарати в нас забрали,а натомість дали гіда,щоб водив нас як стадо від однієї статуї до іншої
Фігури на території музеюі при першій же моїй спробі відлучитись були організовані пошуки))

слухати завчені фрази екскурсовода,якого перебивали голоси таких же екскурсоводів із усіх залів,усіх сторін і на різноманітних мовах,не було бажання..але прийшлося(((

після чого був виділений вільний час-якихось жалюгідних 30 чи 40 хв на безліч залів і тисячі екземплярів...

це просто ппц!До того ж моїм спутницям стало погано і їх повели до місцевого лікаря,який приймав у приміщенні музею(((

і нехай мене вибачить совість а разом з нею і дівчата,та я їх не дожидався-побіг по залах ,і немов голодний,кидався від стелажа до стелажа,від вітрини до вітрини,насичуючи свою цікавість.

а там є таки на що глянути:статуї,саркофаги,фігурки,прикраси...та час піджимав і нашу групу вже збирали зовні,як виявилось потім-для прогулки по Нілу,яку б я з задоволенням проміняв ще на відвідування декількох музейних залів!
Будинок біля музею-"привид революції"

фоткаємось на память.
Далі-посадка на наше судно))
Ніл

Каїрська башня(замок Ель)-187м

береги Великої рікимечеть на реконструкції

Далі,звичайно ж добровільно-примусова зупинка-фабрика папірусу(ну,перед цим ми пообідали в ресторані-за що респект організаторам))

тут за шаленими цінами нам пропонували придбати ОРИГІНАЛЬНИЙ папірус,з паспортом чи підтвердженнямНу і далі-найочікуваніші обєкти даної екскурсії-піраміди.Ура!

ой,це були не ми)))ми всередину не ходили-вона й так пуста(розграблена),-а час на огляд зовні-втратимо!наш гід(не той,що долучився, а точніше долучилась в Каїрі,а основний)-пішов з нами

ну а ми все клацали)


кажуть піраміди своїм виглядом підштовхують до роздумів...


не знаю що там думав собі наш гід,але від нас він не відходив,-йому сподобалось проводити фотосесію настільки,що я сам здивувався)

одне з місць-заглиблень,в яких знайшли корабліще троохи нас!

ми підійшли до автобуса,у якому вже знаходилась група і усі поїхали на оглядовий майданчикде нам виділили аж цілих 10хв на фотозйомку!


"постановка"трохи зїхала)

погружаємось,бо нас вже чекає сфінкснатовпи людей просто таки валять з усіх сторін

та сфінкс незворушний!

таких як ми він бачить сотнями кожного дня

та ми ж то його бачимо вперше!)
Прощай ,непохитний Сфінксе!

а разом з тобою і Каїр...Знову погрузка в транспорт і нас чекає 7-ми годинне повернення в такий очікуваний готель...

Tags: Єгипет, Каїр, мандрівки
Subscribe

 • Млинів: садиба і не тільки

  Не зважаючи на те, що Млинів уперше згадується на поч. XVI ст., люди в цих краях мешкали віддавна. Один з районів містечка – Муравиця…

 • Маєток у Качанівці. Ч.2

  Про рід Тарновських існує чимало легенд, але як історичний факт встановлено, що Качанівка була одним з перших маєтків, котрий відмовився від…

 • Унтервальден / Підгайчики

  Унтервальден - давня німецька колонія в Галичині, зараз землі колонії є частиною с. Підгайчики, у Золочівському районі Львівської обл. Утворена…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments