?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Адамівка + бонус

 От що можна цікавого та нетипового побачити,коли часу обмаль,а ще потрібно подолати добрячий шмат дороги? І враховуємо те,що в разі невиконання графіку-повний "зальот" із перспективою ночівлі хтозна-де та потрапляння додому невідомо коли. За таких умов,побачити щось ТАКЕ практично неможливо. Маючи в запасі декілька годин(так,це багато,якщо омріяне поряд) та невідомий розклад руху транспорту,таки зважуюсь-хоч в одне із запланованих місць,але я таки потраплю... Що з того вийшло? Частково "пшик", трішечки "шик", а в загальному- нормально!
9. Зіньків (2)
Пам'ятний знак на честь воїнів-земляків(1969р.). Ярмолинці
7. Ярмолинці (1)
Фото. Ярмолинці
7. Ярмолинці (2)
 Славута-Полонне-Антоніни-Сутківці,-це вже було пройдено(так,о п*ятій ранку я вже чимчикував вулицями Славути),залишилось "добити" день,який вперто не здавався-19 година у червні це ще не вечір)!
Стоплю автівку яка доправляє мене із Сутківців в Ярмолинці. Постає питання: пройтися тут,грунтовно оглянувши райцентр (сумнівного вигляду палацик,малоцікавий костел та сірий,зашитий у "шубу" комплекс монастирськи споруд),чи ризикнути та поїхати далі.. В кінцевому результаті можна взагалі нічого не побачити(цікавого),ще й назад повертатись проблематично,вечір все ж таки. . Сідаю у маршрутку на Віньківці.
Покровська церква (1773р.). Адамівка
8. Адамівка (2)
Храм.Профіль. Адамівка
8. Адамівка (3)
 Зупинка "приїхали-виходьте".  Однією з головних визначних пам’яток с.Адамівка є покровська церква. Її повна назва - церква Покрови Пресвятої Богородиці.
Храм був побудований в 1773 р. У 1884 р. до будівлі також була приєднана двоярусна дзвіниця. Сама споруда побудована в традиційному оборонному стилі, який був популярний в Україні в XVI ст. До квадратної дзвіниці ведуть великі сходи. Будівля церкви одноповерхова.
Хм,початок непоганий.Та хто знав,що за таким початком послідує швидке закінчення..
Храм за муром. Адамівка
8. Адамівка (4)
Щось на переході з Адамівки в Зіньків (і навпаки)
9. Зіньків (1)
Панорама
9. Зіньків (2)
 Власне часу на "мандри" було рівно стільки,скільки рейсовому автобусу потрібно для того,щоб доїхати із Адамівки в Віньківці,розвантажитись-завантажитись та повернутись у Зіньків.Зовсім небагато. А оскільки це був останній рейс,то вибирати не випадало,-у мене нічні квитки Хмельницький-Львів вже були на руках.
Всього ж в запасі(як виявилось згодом) було 25-30хв. І я б побачив значно більше,та звідки ж знати,що таки 30,а не 20(хв.)?
Вид на костел,залишки замку та .. городи. Зіньків
9. Зіньків (3)
Пам'ятний знак на честь воїнів-односельчан (1966р.). Зіньків
9. Зіньків (5)
 В Зіньків таки потрібно буде повернутись,тут шикарні краєвиди.Особливо восени(погуглив). І поглянути є на що.І щоб часу на огляд побільше..
А зараз просто "понюхав" поверхнево,не затягуючись.
Неідентифікована будівля. Зіньків
9. Зіньків (6)
Все той же невідомий будинок. Зіньків
9. Зіньків (7)
 А зіньківську ковбасу навіть на ОЛХ продають,то як же її не спробувати так би мовити,з перших рук?! Таки повернусь..
О 20.15 я вже покидаю колись досить знане місто,а зараз- одне із сіл на Хмельниччині,Зіньків.
Ще один цікавий екземпляр. Зіньків
9. Зіньків (8)
Костел. Солобківці
10. Солобківці (1)

Profile

риська
neo7777vitaha
Віталій Ільницький

Latest Month

листопад 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Tags

Розроблено LiveJournal.com