Віталій Ільницький (neo7777vitaha) wrote,
Віталій Ільницький
neo7777vitaha

Єгипет 2012: Частина 2-Знайомство з містом - Хургада

В цій частині я покажу вам те,що сам зумів побачити в Хургаді.Побаченого зовсім небагато,бо і дивитись там особливо нема на що(крім розкішних готелей),але ,що вже є тим і поділюсь..

 

Розписувати всі особливості місцевого прийому,який влаштовують туристам на вулиці не буду,-думаю всі начитані,а хто не читав того значить і не цікавить дане питання.Скажу лише-все що пишуть правда,а так як я прогулювався з двома особами жіночої статі,а конкретніше-з двома красивими дівчатами,-то арабська гостинність "наздоганяла"нас усюди))
Та взагаліегипт...точніше араби-народ мирний,за весь час перебування у нас були конфлікти лише двічі-з одним навязливим торгашом і з готельним гідом(теж досить наполегливим,та не настільки як ми))).
  Але повернемось до самого міста і основної його цікавинки-мечеть Абдульхасана Ельшазі:

Відкрита у 1968р на честь святого мусульманина,імям якого і названа,який проживив 600р тому в районі Хургади.
Мечеть являє собою будівлю побудовану з білого каменю,покрівля у мавританському стилі,увінчана багатьма(біля 30-ти) куполами,з обох боків підносяться 40-ка метрові мінарети.

перед самим входом всередину знаходяться такі собі арки,які водночас слугують і своєрідним тунелем-переходом

при вході(як зрештою і в будь якій святині)пропонується релігійна література,доречі-безкоштовно

на території самої мечеті,як і всередині,проходять реставраційні роботидівчатам для входу всередину прийшлось приодітись.
Беремо книжечку,кидаємо останній погляд на будівлю святиню і виходимо за межі території

   Ще однією своєрідністю Хургади є те,що таксі на вулиці більше ніж звичайних авто,і всі вони сигналять,підрізаютиь,пропонують підвезти,зупиняються,обганяють,і варто лише глянути у їхній бік-як ти стаєш потенційним клієнтом,і відчепитись буде важко! Моя вам порада-не звертати увагу на всю цю суєту навколо,але й не забувати слідити за дорогою,бо хто зна,може це вже попереджувальний сигнал?
Не таксі,та все ж...

оригнально! та чи дієво?

Готельні райони абсолютно позбавлені місцевого колориту..

все для приїжджив-ресторани,бари,магазини...руссо турісто,велком

При бажанні можна відшукати ще декілька цікавих мечетей

...чим дальше віддаляєшся від готелей,тим швидше розвіюється ілюзія хорошого життя місцевих - вузеньки вулички закидані мусором,старі будови,які теж служать смітниками,обідрані будинки,ніяких дворів чи навіть натяку на щось затишне,чи дитячу площадку...такі ж обідрані дітлахи,які кричать щось тобі у слід з побитих чи незасклених вікон,арабські чоловіки у засмальцованих лахміттях та худющі коти,які риються в горах всюдисущого сміття....Картина не для приїжджих відпочивальників,може саме тому всі турагенства радять не вештатись по місту,а насолоджуватись готельним відпочинком?..

Злидні та бідність поряд з розкішшю та шиком...на скільки ж їм ще вистачить терпіння?
  Вночі звичайно місто не засипає-воно набуває яскравих барв і манить привабами нічного життяну і звичайно-як без кальяну,який присутній буквально усюди-готелі,бари,ресторани,вулиці...

спокусились)))(мушу признатись що вдома іноді покурюю)).
далі буде...
Tags: Єгипет, Хургада, мандрівки, мечеть, тварини
Subscribe

 • Млинів: садиба і не тільки

  Не зважаючи на те, що Млинів уперше згадується на поч. XVI ст., люди в цих краях мешкали віддавна. Один з районів містечка – Муравиця…

 • Маєток у Качанівці. Ч.2

  Про рід Тарновських існує чимало легенд, але як історичний факт встановлено, що Качанівка була одним з перших маєтків, котрий відмовився від…

 • Унтервальден / Підгайчики

  Унтервальден - давня німецька колонія в Галичині, зараз землі колонії є частиною с. Підгайчики, у Золочівському районі Львівської обл. Утворена…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments