Віталій Ільницький (neo7777vitaha) wrote,
Віталій Ільницький
neo7777vitaha

Антоніни-справжня перлина Хмельниччини. Ч.2

 Навіть не знаю,варто писати якийсь текст та описи,чи можливо вистачить лише фотографій?Кому цікаві історичні деталі то прошу дуже до частини 1.,-вона більш інформаційна,хоча й дані там "заїжджені" та затерті на сторінках інету.
Хто має якісь цікаві відомості та доповнення-прошу ділитися в коментарях.
Зрозумівши що автобус я прогавив,а до наступного маю ще трохи часу,присідаю на лавочку у центральному парку і під шалене каркання ворон,скрекотіння сорок та спів Невідомих,розкладаю свій обід. Ооо,вельми пізній обід,враховуючи те,що я вже "на ногах" восьму годину і лише зараз мав намір підкріпитись.
4. Антоніни (67)
Першу частину ділянки заплановано-незапланованого маршруту вже було пройдено,пережовуючи їжу одночасно переварював у голові та розставляв на полички пам*яті побачене,залишивши на потім почуття захоплення та втому. На даний час все мало бути "по накату"-поїв-піднявся-пішов-побачив-пофоткав.Таке собі 5К.
Шикарна перукарня!
4. Антоніни (45)
Житловий будинок обслуговуючого персоналу (поч.20ст.)
4. Антоніни (44)
Вигляд будівлі зі сторони входу
4. Антоніни (43)
 Коли ти чужак у якомусь селі,а ще волочиш з собою немаленький фотик,сидиш у парку розутий,витягнувши ноги та мугикаючи щось собі під ніс,сидиш і жуєш з таким виглядом,ніби насправді все що тебе оточує-просто складова декорацій якоїсь глобальної вистави,яку саме зараз і саме тут ти вирішив подивитись.І паралельно що на тебе витріщаються і мале й старе,-то що,полежати на лавочці не можна? І не хвилюють їхні думки,а думки можуть бути різними,-від "чудак" до "пияк".А може й митець. О,митець-це занадто,краще такий собі заїжджий аматор-початківець,який просто присів відпочити...
Закинутий і забутий...
4. Антоніни (42)
Фото
4. Антоніни (47)
Будинок з башточками
4. Антоніни (46)
В таких хатинках весело жити,в таких магазинах приємно купувати,в такій перукарні цікаво причепуритись,з такої музичної школи повинні випускатися дипломовані таланти...
Таким селом повинні гордитись місцеві і "зальотні",його світлинами повинні рясніти туристичні каталоги та сувенірні магнітики,які можна було б придбати навіть у Вінниці,таким мовчазним забуттям воно відійде у вічність..
Разові спогади одиноких ентузіастів у вигляді чергового звіту,який перепостить нікому невідоме інтернет-джерело,яке в свою чергу прочитає нічим не зацікавлений черговий суб*єкт,жуючи щось і скаже "Ого!", та й прогорне далі..
Торговий комплекс)
4. Антоніни (50)
Магазин (1914р.)
4. Антоніни (48)
Історична будівля (1904р.)
4. Антоніни (49)
Фото
4. Антоніни (51)
 А як щодо пофантазувати? Ви вмієте фантазувати,то здивуйте усіх своїми сміливими мріями щодо відродження цього фахверкового чуда,настільки нетипового для наших країв і настільки нецікавого нашим чинушам та меценатам.
" У селищі діють - РТП, лікарня, середня школа, школа-інтернат, музична школа, будинок творчості школярів, дитячий оздоровчий табір, бібліотека, пошта, аптека, дільниця Красилівського РЕМ, ДЮСШ..."- сухі факти з Вікі.
Старенький, та ще не покинутий..
4. Антоніни (52)
Відходить у  забуття..
4. Антоніни (53)
 На Ікопоті,я думаю,можна непогано порибалити...Мав би зараз вудилище-все одно туди б не подався,оскільки до маршрутки не так вже й багато часу залишилось,а ночувати тут ... хіба що в одній із закинутих старих будівель! А от якщо б приїхати на довший термін-можна було б і порибалити і ягід позбирати,чи грибів,чи ще чогось.Або попросити у когось із місцевих велосипеда та й ганяти по полях лякаючи сільську худобу. Для такого рейву велосипеда ніхто не позичить..
Зараз тут музична школа
4. Антоніни (55)
Не ново зате модерново!
4. Антоніни (57)
Фасад
4. Антоніни (56)
Тильна сторона будівлі
4. Антоніни (58)
 Розмірено живе свої життям село-хто в магазин,хто-з магазину,а онде,біля палацового флігеля дудлять пиво чолов*яги. "Чого б то я витріщався?"-думають напевне, упіймавши на собі мій погляд.
Тут панує «магнатська фортуна, англійський шик, французська елегантність, голландська чистота»- так писали свого часу про Антонінський парк..
Старенький з прибудовою
4. Антоніни (59)
Будинок ветеринара кінного заводу (1900р.)
4. Антоніни (60)
Споруда з сторони входу
4. Антоніни (61)
 Цікаво,а як виглядають оці цікавенні будиночки всередині і чи залишилось у них ще чогось такого щоб "уууххх!",чи може сучасні жителі вже все підкомфортили та причепурили згідно з правилам сучасної моди? Було бажання попроситись,та не було бажання розчаруватись.
Металеві двері та пластикові вікна..мені дуже "бракувало" тарілок-сателіток.
А ти!? Так-так,ти, хто пише і читає це,ти любиш і хочеш жити у комфорті? Так отож-бо..
Така собі хатина
4. Антоніни (62)
Життя триває,- на стіні лічильник,на шнурах-одяг
4. Антоніни (68)
Пластикові вікна та металеві двері як данина сучасності
4. Антоніни (81)
Фото
4. Антоніни (80)
 Я маю надію що колись ще сюди повернуся.Без мети,-просто так,задля задоволення і спокійної прогулянки сільськими вулицями з несільськими маєтками..
Будинок управителя (поч.20ст.)
4. Антоніни (71)
Фото
4. Антоніни (70)
Чи то замок,чи палац?
4. Антоніни (69)
На березі ріки Ікопоть
4. Антоніни (75)
 Просто ріка, просто несе свої води...Просто я, просто несу свій рюкзак..Просто село, просто несе тягар своєї історії.. Просто люди, вони просто живуть..
Нічого вічного немає у Вічності оскільки сама Вічність вічна. Навіщо мріяти про нездійсненне,відбудовувати неприбуткове і жалкувати за втраченим? Чи потрібна нам історія предків наших чи це чужий для нас люд? Чи можемо ми вирішувати що важливе для нас,враховуючи при цьому інтереси інших,які кардинально відрізняються від наших? Сотні питань які чекають відповідей..та й чи потрібні вони..
Черговий "просто-пост" про одне із цікавих місць нашої Батьківщини.
Річка Ікопоть
4. Антоніни (76)
Дивний пристрій на містку(для підняття-опускання шлюзів?)
4. Антоніни (77)
Трави та парк
4. Антоніни (74)
 Так сюди таки варто повернутись,таки варто..
Огорожа парку
4. Антоніни (79)
Огорожа парку-2
4. Антоніни (73)
Леви в старому парку
4. Антоніни (78)
 І наостанок-просто панорама.
Панорама
4. Антоніни (82)
Tags: Антоніни, Хмельниччина, архітектура, мандрівки
Subscribe

 • Млинів: садиба і не тільки

  Не зважаючи на те, що Млинів уперше згадується на поч. XVI ст., люди в цих краях мешкали віддавна. Один з районів містечка – Муравиця…

 • Маєток у Качанівці. Ч.2

  Про рід Тарновських існує чимало легенд, але як історичний факт встановлено, що Качанівка була одним з перших маєтків, котрий відмовився від…

 • Унтервальден / Підгайчики

  Унтервальден - давня німецька колонія в Галичині, зараз землі колонії є частиною с. Підгайчики, у Золочівському районі Львівської обл. Утворена…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments